kullanım şartları ve yasal haklar | hesap numaralarımız
 
  FAG - TIMKEN- BOWER -INA- NSK- NTN- KOYOTO Otomotiv, sanayi ve iş makinaları rulmanları, yağ keçeleri, "V" kayışları... Yükseliş Otomotiv : "Türkiye' nin rulman devi..."
 
anasayfa hakkımızda vizyonumuz misyonumuz ürünlerimiz iletişim
 
     
 
 
  Kullanım şartları ve yasal haklar
     
  Yükseliş Otomotiv A.Ş nin bir parçası olan ve/veya bağlı şirketlerinden veya iş birimlerinden biri olan bu Web Sitesi’ne erişmekle ve siteyi kullanmakla aşağıdaki koşulları kabul etmiş bulunuyorsunuz:

Garantiyi üstlenmeme ve sınırlı sorumluluk
Bu Web Sitesi’ndeki bilgilerin doğruluğunu temin etmek için her türlü özen gösterilse de, Yükseliş Otomotiv bu bilgileri “OLDUĞU GİBİ” sunar ve SINIRLAYICI OLMAMAK KAYDIYLA ALINIP SATILABİLİRLİK VE BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK ÖRTÜK GARANTİLERİ DE DAHİL HİÇBİR AÇIK VEYA ÖRTÜK GARANTİ VERMEZ. Yükseliş Otomotiv bu tür zararları önceden görebilmiş veya zarar ihtimali konusunda uyarılmış bile olsa, bu Web Sitesi’ni kullanmanın tamamen kendi kontrolünüzde olduğunu, bu Web Sitesi'nin kullanımına ilişkin tüm giderlerin sorumluluğunu üzerinize aldığınızı, sizin erişiminizden veya bu Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir bilgiden veya yazılımdan doğan herhangi bir doğrudan, tesadüfi, netice itibariyle oluşan veya dolaylı zarardan Yükseliş Otomotiv'in sorumlu tutulamayacağını kabul ediyorsunuz.

Satın aldığınız veya kullandığınız Yükseliş Otomotiv ürünleri veya hizmetleri için bu Web Sitesi’nde bulunan herhangi bir garanti veya beyan, böyle ürünler veya hizmetlerle ilgili bu sözleşmede geçen ve kabul etmiş olduğunuzu koşullara tabi olacaktır.

Bu Web Sitesi, ülkenizde duyurulmayan veya mevcut olmayan ürünlere veya hizmetlere referanslar veya çapraz referanslar içerebilir. Sizin kullanabileceğiniz ürünler ve hizmetler konusunda bilgi için yerel Yükseliş Otomotiv şirketinize danışın.

Ayrıca Yükseliş Otomotiv, Web Site’mizde referans olarak verilen veya köprü olarak bulunan ve Yükseliş Otomotiv’e ait olmayan Web Siteleri’nde yayımlanan bilgilerin doğruluğuna veya güvenirliğine dair hiçbir garanti vermez ve bu sitelerde üçüncü şahıslar tarafından yayımlanan veya oluşturulan materyallerden sorumlu tutulamaz. Buna ilaveten, Yükseliş Otomotiv, bu Web Sitesi'in veya diğer bağlantılı Web Siteleri'in virüs veya başka bir zararlı öğe içermediğinin garantisini vermez.

Telif Hakkı
Bu Web Sitesi’ne ilişkin telif hakkı ve bu Web Sitesi’nde yer alan bilgilerin ve yazılımların telif hakları Yükseliş Otomotiv’e veya Yükseliş Otomotiv’e lisans verenlere aittir. Tüm hakları saklıdır. Tüm lisanslı materyallerde, Yükseliş Otomotiv’e materyali kullanma hakkı veren lisans verenlere atıfta bulunulacaktır. Bu Web Sitesi’nde yer alan bilgi ve yazılım yeniden üretilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz, depolanamaz, değiştirilemez, indirilemez veya Yükseliş Otomotiv önceden yazılı bir onay vermeden herhangi bir ticari amaçla, başka şekillerde kullanılamaz. Ancak Yükseliş Otomotiv önceden yazılı bir onay vermeden, ticari amaçlar gütmeyen bireyler tarafından yeniden üretilebilir, depolanabilir ve indirilebilir. Bu bilgi veya yazılım hiçbir koşulda üçüncü şahıslara tedarik edilemez.

Ticari Markalar ve Patentler
Bu Web Sitesi’nde gösterilen tüm ticari markalar, marka adları ve şirket logoları Yükseliş Otomotiv'in veya Yükseliş Otomotiv’e lisans verenlerin mülkiyetindedir ve Yükseliş Otomotiv önceden yazılı bir onay vermeden kullanılmaları mümkün değildir. Bu Web Sitesi’nde yayımlanan tüm lisanslı marka adlarında, Yükseliş Otomotiv’e bu marka adlarını kullanma hakkı veren lisans verenlere atıfta bulunulur. Bu Web Sitesi’ne erişim sağlamış olmak kullanıcılara Yükseliş Otomotiv'in sahibi olduğu veya lisans aldığı bir patente ilişkin herhangi bir lisans hakkı vermez.

Değişiklikler
Yükseliş Otomotiv bu Web Sitesi’ne ve bu koşullara istediği zaman değişiklik ve ilave yapma hakkını elinde tutar.

 
     
 
     
   
 
Copyright © 2010 Yükseliş Otomotiv Sanayi ve Pazarlama A.Ş
Her hakkı saklıdır.
Anasayfa | Hakkımızda | Misyonumuz | Vizyonumuz | Ürünler | İnsan Kaynakları | Bayilik | İletişim